fbpx

Ponad 10 letnie doświadczenie!

Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Sob. 10:00 - 16:00

Środa Wielk. Sob.10:00 - 14:00

PROMOCJA – Kabina ZA 100 zł

Wracamy ponownie z niesamowitą promocją, do każdego zakupu za kwotę 5 tys. złotych  możesz otrzymać Kabinę prysznicową ZA 100 zł .

Remont łazienki to prawdziwe wyzwanie. Twoja decyzja w tym zakresie jest przecież na długie lata. Dlatego tak ważne jest by to miejsce było jak najbliższe Twoim ideałom, jednocześnie wiedząc, że łazienka to najbardziej intymne ze wszystkich miejsc w domu.

Salon Łazienki Marzeń to miejsce gdzie pomożemy Ci w każdym aspekcie tego niewątpliwe ważnego wydarzenia. Od fachowej i rzetelnej pomocy po spełnienie projektowych marzeń na miarę Twoich możliwości Dziś mamy dla Ciebie niesamowity prezent, chcemy podarować ci kabinę prysznicową ZA 100 zł.

Kabinę, która posłuży ci wiele lat, jest łatwa w utrzymaniu czystości, a do tego wykonana przez polskiego producenta. Kabina, którą otrzymasz jest o wartości 1300 zł, lecz jeśli zapragniesz mieć droższy model wystarczy ze dopłacisz różnicę.

Co musisz zrobić?

Po pierwsze przyjdź do naszego salonu Łazienki Marzeń w Poznaniu lub w Środzie Wlkp.  Po drugie dokonaj zakupu za min. 5 tys. zł. a kabinę otrzymasz  za 100 zł .

Przyznasz że to jest MEGA PROMOCJA ?!

Pamiętaj, że liczba kabin jest ograniczona. Dlatego warto się spieszyć.

Nie musisz też czekać do jutra. Zarezerwuj kabinę na naszej stronie i przyjdź do salonu w wyznaczony prze siebie dzień. Poczekamy na Ciebie. ( o terminie poinformuj nas w uwagach)

Do zobaczenia

Marcin -Twój osobisty asystent remontu łazienki

Komentarze są wyłączone.