Ponad 10 letnie doświadczenie!

Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Sob. 10:00 - 16:00

Środa Wielk. Sob.10:00 - 14:00

PROMOCJA – Kabina ZA DARMO

Dziś mamy dla Ciebie niesamowity prezent, chcemy podarować ci kabinę prysznicową ZA DARMO.

Remont łazienki to prawdziwe wyzwanie. Twoja decyzja w tym zakresie jest przecież na długie lata. Dlatego tak ważne jest by to miejsce było jak najbliższe Twoim ideałom, jednocześnie wiedząc, że łazienka to najbardziej intymne ze wszystkich miejsc w domu.

Salon Łazienki Marzeń to miejsce gdzie pomożemy Ci w każdym aspekcie tego niewątpliwe ważnego wydarzenia. Od fachowej i rzetelnej pomocy po spełnienie projektowych marzeń na miarę Twoich możliwości Dziś mamy dla Ciebie niesamowity prezent, chcemy podarować ci kabinę prysznicową ZA DARMO.

Kabinę, która posłuży ci wiele lat, jest łatwa w utrzymaniu czystości, a do tego wykonana przez polskiego producenta. Kabina, którą otrzymasz jest o wartości 1300 zł, lecz jeśli zapragniesz mieć droższy model wystarczy ze dopłacisz różnicę.

Co musisz zrobić?

Po pierwsze przyjdź do naszego salonu Łazienki Marzeń w Poznaniu, po drugie dokonaj zakupu za min. 3 tys. zł. a kabina zostanie ci podarowana za darmo. Do rachunku zostanie doliczona jedynie symboliczna kwota 1 zł. by można było kabinę zaliczyć, jako towar podlegający wszelkim prawom konsumenta.

Przyznasz że to jest MEAGA PROMOCJA ?!

Pamiętaj, że liczba kabin jest ograniczona, a kwota upoważniająca do otrzymania kabiny jest dość niska jak na remont łazienki. Dlatego warto się spieszyć.

Nie musisz też czekać do jutra. Zarezerwuj kabinę na naszej stronie i przyjdź do salonu w wyznaczony prze siebie dzień. Poczekamy na Ciebie. ( o terminie poinformuj nas w uwagach)

Do zobaczenia

Marcin -Twój osobisty asystent remontu łazienki

kabina prysznicowa ZA DARMO.

Komentarze są wyłączone.