fbpx

Ponad 10 letnie doświadczenie!

Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Sob. 10:00 - 14:00

Wanna, prysznic czy może jedno i drugie?

ŁAZIENKA!

ŁAZIENKA! 
Trzeba przyznać, że jest jednym z najczęściej odwiedzanych pomieszczeń w każdym domu. Żeby dobrze nam się z niej korzystało, musi być więc funkcjonalna, przestronna i przystosowana do potrzeb rodziny, która z niej korzysta. Przy aranżacji łazienki najważniejszym aspektem jest spojrzenie na nasze potrzeby długoterminowo, ponieważ to pomieszczenie w domu remontujemy po to, aby służyło nam na lata.
Częste pytanie, które męczy nas podczas remontu to: Warto wybrać wannę lub prysznic, czy może jedno i drugie?
Przede wszystkim musimy przemyśleć na co pozwalają nam nasze możliwości powierzchniowe i co sprawi nam większy komfort. Watro połączyć jedno i drugie. Możemy zdecydować się na wannę i do tego zastosować parawan nawannowy. Jest to doskonały sposób na rozwiązanie dylematu pomiędzy wanną a prysznicem.
Wanna: W naszej ofercie mamy różnego rodzaju wanny. Mogą Państwo kupić u nas wannę z gotową obudową lub kupić samą wannę i obudować ją płytkim. Wanny są w różnych kształtach i wymiarach i z pewnością każdy z Państwa wybierze taką, która będzie dla Państwa najlepsza.
Parawany nawannowe: Do tego mamy różnego rodzaju parawany nawannowe,które można rozkładać, składać bądź też są takie które są elementami stałymi. Występują one w różnych: wymiarach, wersjach kolorystycznych, wariantach kolorystycznych szkła oraz metodach składania.
Kabina prysznicowa: Jeśli jednak ktoś zdecyduje się na prysznic to w naszej ofercie znajduje się bardzo dużo różnych kabin prysznicowych. Różnią się one między sobą systemem otwierania, kolorem profili, kolorem szkła, grubością szkła i co najważniejsze producentem.

Komentarze są wyłączone.