fbpx

Ponad 10 letnie doświadczenie!

Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Sob. 10:00 - 14:00

MAMY DLA CIEBIE Profesjonalny projekt łazienki. PROMOCJA

Korzystając z usług projektanta w ŁAZIENKACH MARZEŃ masz pewność, że projektowana łazienka będzie estetyczna i praktycznie zagospodarowana. Profesjonalny projekt ogranicza także koszty oraz sprawia, że efekt końcowy nie jest dla nas zaskoczeniem. Mamy zwyczajnie wszystko pod kontrolą.

Zanim zaczniemy projektować łazienkę wpierw wspólnie wybieramy materiały wykończeniowe oraz elementy wyposażenia, które mają się w niej znaleźć. W trakcie tworzenia projektu wspólnie zastanawiamy się nad maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni, ale też nad wykorzystaniem tych elementów, jakie wcześniej nie były brane pod uwagę np.: sufit, wnęki, skosy etc.. Praca z naszym projektantem zawsze oparta jest na indywidualnych preferencjach klienta.

W naszych salonach zobaczyć można zrealizowane już projekty łazienek, przygotowane w formacie 3D, jako wizualizacje poglądowe.  Często stanowią one bazę do własnych projektów. Oczywiście zawsze najważniejszą role w tworzeniu projektu będzie pełnił klient i jego MARZENIA o idealnej ŁAZIENCE.

Dlaczego nasz projekt?

Trzeba pamiętać, że projekt nie jest dla nas, ale dla wykonawcy, dlatego też dobrze zrobiony projekt LAZIENKI MARZEŃ to komplet rysunków technicznych, które są językiem do porozumiewania się z wykonawcą. To, co często nazywane jest projektem niestety jedynie jest wizualizacją. Poglądowe przedstawienie w formie grafiki 3D finalnego efektu wykonania projektu, służy głównie do tego by klient mógł sobie łatwiej wyobrazić, jak całość będzie ostatecznie wyglądała. Wizualizacja też nie jest zdjęciem, i nie odzwierciedla wiernie wnętrza, gdyż stanowi to jedynie efekt pracy programu komputerowego. Nie oczekujmy więc, że zobaczymy połysk płytek czy dokładnie te baterie, które zamówimy.

Na pewno wizualizacja pokaże sposób ułożenia płytek na ścianach i podłodze, dokładne proporcje, odległości i wymiary. Wizualizacja to nie projekt, zaś projekt może się obejść bez wizualizacji gdyż projekt jest zupełnie czymś innym niż nam się w początkowej fazie projektowania wydaje.

Czy projekt łazienki na pewno jest za darmo?

Ależ tak, ale pod pewnymi warunkami. W salonach ŁAZIENKI MARZEŃ darmowy projekt łazienki zarezerwowany jest dla naszych klientów.  Wygląda to tak, że decydując się na dokonanie zakupów za min 2500 zł w naszym salonie ŁAZIENKI MARZEŃ możemy otrzymać nieodpłatnie projekt, którego wykonanie wliczone jest w cenę zakupionych materiałów. Sprzedawca prosi o wpłatę zaliczki w wysokości 1000 zł. Po czym kwota ta jest doliczana do zakupionych materiałów.

 

Mając projekt łazienki, zaoszczędzimy przy zakupach materiałów wykończeniowych jak i samej realizacji

Pamiętaj to bardzo ważne By skorzystać nieodpłatnie z PROFESJONALNEGO PROJEKTU ŁAZIENKI MARZEŃ suma wydatków w naszym salonie musi przekraczać kwotę 2500 zł

Komentarze są wyłączone.