fbpx

Ponad 10 letnie doświadczenie!

Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Sob. 10:00 - 14:00

PROJEK WYMARZONEJ ŁAZIENKI

Szanowni Państwo
W ostatnim czasie nie byliśmy aktywni na naszej stronie internetowej. Nadszedł czas na zmiany. Mamy zamiar uaktualniać naszą stronę internetową oraz sklep internetowy.
W obecnym czasie nie każdy z Państwa chce narażać się na kontakt z innymi ludźmi i jest to zrozumiałe. Można bez przeszkód kontaktować się z nami poprzez maile oraz telefon. W każdej sprawie spróbujemy Państwu pomóc.

Chcemy również przypomnieć o naszej usłudze wykonania projektu.
Korzystając usług projektanta w ŁAZIENKACH MARZEŃ mają Państwo pewność, że projektowana łazienka będzie estetyczna i praktyczna. Praca z naszym projektantem zawsze oparta jest na indywidualnych preferencjach klienta. W naszych salonach zobaczyć można zrealizowane już projekty łazienek, przygotowane w formacie 3D, jako wizualizacje poglądowe.  Często stanowią one bazę do własnych projektów. Oczywiście zawsze najważniejszą role w tworzeniu projektu będzie pełnił klient i jego MARZENIA o idealnej ŁAZIENCE. Musimy pamiętać , że projekt jest dla nas, ale również dla wykonawcy, dlatego też dobrze zrobiony projekt ŁAZIENKI MARZEŃ to komplet rysunków technicznych, które są językiem do porozumiewania się z wykonawcą oraz ułatwią mu pracę. To, co często nazywane jest projektem niestety jedynie jest wizualizacją. Poglądowe przedstawienie w formie grafiki 3D ostatecznego efektu wykonania projektu, służy głównie do tego by klient mógł sobie łatwiej wyobrazić, jak całość będzie ostatecznie wyglądała. Myślimy, że jest to bardzo ciekawy jak i dobry pomysł i klient, który zdecyduje sie na wykonanie przez nas projektu swojej łazienki marzeń będzie zachwycony. Tak właśnie jest w przypadkach klientów, którzy zdecydowali się właśnie u nas wykonać projekt. Większość osób które skorzystały z naszej usługi projektu zakupili bardzo dużą ilość potrzebnych materiałów do wykonania swojej wymarzonej łazienki i są zadowoleni z zakupionych w naszym salonie produktów.
Nasz salon pragnie jedynie pomagać osobą, które chcą zrobić remont w swojej łazience i dlatego, jeżeli Państwo zdecydują się na usługę projektu i zakupieniu potrzebnych materiałów właśnie w naszym salonie to mają Państwo projekt za darmo.
W razie jakichkolwiek pytań mogą Państwo kontaktować się z nami. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości.

Komentarze są wyłączone.