fbpx

Ponad 10 letnie doświadczenie!

Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Sob. 10:00 - 14:00

Wanna o jakiej marzysz

Wanna o jakiej marzysz

Stając przed wyzwaniem aranżacji łazienki, często zastanawiamy się co tak właściwie spełni nasze oczekiwania na lata.

Gdy mamy podjętą już decyzję, że chcemy wannę, musimy skupić się na wyborze tej jednej, konkretnej, wymarzonej.

Wanna stojąca

Wanna stojąca jest rozwiązaniem, które wymaga od nas większej ilości miejsca. Nie musimy stawiać jej od razu na środku łazienki, jednak sama jej specyfika powoduje, że nie będziemy mogli jej zabudować. Wanna stojąca jest często wybierana do stylowych łazienek stylizowanych w styl retro czy klasyczny. Śmiało można stwierdzić, że wanna stojąca doda naszej łazience elegancji oraz gracji.

Wanna zabudowana

Jest to standardowa wanna, którą znajdziemy w większości domów. Dobrze komponuje się w większości wnętrz. Nie daje ona takich możliwości ekspozycji jak wanna wolnostojąca, jednakże potrafi być także tak samo efektowna. Jako jej stanowcze plusy można uznać większy wybór wśród baterii łazienkowych.

A może prysznic i wanna?
Mieszkając w bloku lub małym domku możemy borykać się z problemem braku miejsca dla prysznica. Idealną alternatywą będzie wybranie wanny, a do niej zabudowy prysznicowej, dzięki czemu można będzie brać prysznic bez obaw o chlapanie i zalewanie naszej nowej łazienki.

 

Należy pamiętać, że przede wszystkim wanna to miejsce do odpoczynku, więc przemyślmy wszelkie aspekty, aby za jakiś czas nie żałować jakiego wyboru dokonaliśmy.

Komentarze są wyłączone.